Loading Настани

« All Настани

  • Овој настан помина.

Промоција на органска сирова козметика

22.08.2016, 10:00 - 26.08.2016, 21:00 CEST

Повелете во дуќанот на Наша Добра Земја на промотивни цени на органската козметика на Омега плати 1 земи 2!

Можете да набавите од производите боди скраб, млеко и путер за тело со органски, сирови состојки. Повеќе за производите на fb профилот на Омега. Ве очекуваме!

 

Детали

Почеток:
22.08.2016, 10:00 CEST
Крај:
26.08.2016, 21:00 CEST

Место на одржување

Наша Добра Земја
ул. Дрезденска бр. 15 локал 1 1000 Macedonia + Google Map
Телефон:
+ 389 71 86 30 89
View Место на одржување Website

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Актуелно
  • Триото “Органско Зелено“ стана квинтет

    И ве поздравува од Добра Земја: марула, блитва, млад лук, млад кромид и неговото височество – СПАНАЌ 😉